Organizator:
#

W 2024 roku pochylimy się nad zasobami, które można dowartościować za pomocą architektury i designu.

Woda to zarówno nadrzeczne bulwary, jak i cieki ukryte pod miejską posadzką, podstawa zielono-błękitnej infrastruktury, ale też węzeł dla lokalnego dziedzictwa oraz szansa na ciągłość w planowaniu miejskim. Przyglądając się dobrym przykładom projektowania dla wody w mieście, mamy nadzieję na żywą dyskusję o szansach, które otwierają się przed zrównoważoną architekturą i budownictwem.

#

YUKI IKEGUCHI Gościem Spcjalnym Forum D&A

YUKI IKEGUCHI jest partnerem, Kengo Kuma & Associates w Tokio oraz wiceprezesem wykonawczym Kuma & Associates Europe w Paryżu. Kierowała m. in. projektami: The Opposite House w Pekinie, The Exchange Market and Library w Sydney, Truffer Headquare Office w Vals w Szwajcarii, Muzeum Sztuki Nowoczesnej Odunpazari w Turcji, Muzeum HC Andersena w Odense w Danii.

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MERYTORYCZNY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY TECHNICZNI

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.