Organizator:
#

W 2024 roku pochylimy się nad zasobami, które można dowartościować za pomocą architektury i designu.

Woda to zarówno nadrzeczne bulwary, jak i cieki ukryte pod miejską posadzką, podstawa zielono-błękitnej infrastruktury, ale też węzeł dla lokalnego dziedzictwa oraz szansa na ciągłość w planowaniu miejskim. Przyglądając się dobrym przykładom projektowania dla wody w mieście, mamy nadzieję na żywą dyskusję o szansach, które otwierają się przed zrównoważoną architekturą i budownictwem.

#

Izabela Małachowska-Coqui Gościem Specjalnym pierwszego dnia Forum

Izabela Małachowska-Coqui jest partnerem w biurze Coqui Malachowska Coqui Städtebau Landschaftsarchitektur z siedzibą w Berlinie. W ramach pracy biura zajmuje się dziedziną projektowania terenów przestrzeni miejskiej zarówno w zakresie urbanistycznym, jak i realizacji projektów budowlanych.

#

YUKI IKEGUCHI Gościem Specjalnym drugiego dnia Forum

YUKI IKEGUCHI jest partnerem, Kengo Kuma & Associates w Tokio oraz wiceprezesem wykonawczym Kuma & Associates Europe w Paryżu. Kierowała m. in. projektami: The Opposite House w Pekinie, The Exchange Market and Library w Sydney, Truffer Headquare Office w Vals w Szwajcarii, Muzeum Sztuki Nowoczesnej Odunpazari w Turcji, Muzeum HC Andersena w Odense w Danii.

PATRONAT HONOROWY

PARTNER

PATRONAT MERYTORYCZNY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY TECHNICZNI

Parking PWK

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.